Warning: Illegal string offset 'instance' in /nfs/c12/h07/mnt/215365/domains/everydayfam.com/html/wp-content/plugins/theme-my-login/includes/class-theme-my-login.php on line 946

Warning: Illegal string offset 'instance' in /nfs/c12/h07/mnt/215365/domains/everydayfam.com/html/wp-content/plugins/theme-my-login/includes/class-theme-my-login.php on line 950
Activity | teklif bodrum | Everyday Fam!

Activity

 • teklif bodrum posted an update 1 year, 3 months ago

  teknede evlilik teklifi

  Evlilik Teklifi .Com – İzmir Organizasyon

  Deneyimli ve uzman kadrosuyla on iki yıllık profesyonel geçmişiyle faaliyet gösteren İzmir Organizasyon, yaratıcı evlilik teklifi seçenekleri ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Genç ve uzman kadronun birlikte harmanlandığı firmamız; evlilik teklifi, organizasyonlar, süsleme ve reklamcılık gibi alanlarda ses getiren işler yapmaya devem ediyor. İzmir Organizasyon Evlilik Teklifi ekibi, evlenme teklifi organizasyonundan ülke genelinde aynı anda yapılan kalabalık organizasyonlara kadar birçok etkinliği başarıyla gerçekleştirmiştir.

  Çoğunluğu bayanlardan oluşan AR-GE ekibimiz tarafından empati kurularak hazırlanan, birbirinden farklı evlilik teklifi senaryoları ile özel anlarınıza şahitlik ediyoruz. Evlilik Teklifi; personelinin eğitimine ve yenilikçi olmasına, malzemelerin kalitesine, teknolojik yenilikleri takip etmeye önem verir. Bu doğrultuda organizasyonlar akılda kalıcı ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir.

  İzmir Organizasyon’un ofisi merkezi bir konumda olduğu için ulaşım kolaydır. 3000 metre karelik geniş bir alanı kaplayan ofis, depo ve açık otoparkının aynı yerde olması organizasyonların daha hızlı planlanıp hayata geçirilmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

  İzmir Organizasyon Ekibi

  İzmir Organizasyon bünyesinde yirmi daimi ofis çalışanı ve üç yüzü geçkin saha çalışan bulunmaktadır. Çalışanlarımızın her biri uzman eğitim ekibi tarafından çeşitli eğitimlerden geçirilir. Ofis çalışanlarından saha ekibine, depo ekibinden organizasyon sorumlularına kadar herkes, birden fazla alanda kendini geliştirir. Bunlar balon süsleme teknikleri, havai fişek eğitimi, süslemeler, animasyon ya da catering hizmetleri gibi organizasyon için gerekli bütün eğitimler verilir. Bu sayede bütün ekipler empati kurarak organizasyonu kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir.

  Evlilik Teklifi AR-GE Ekibi

  Evlenme teklifi organizasyonu alanında ilk ve tek AR-GE ekibine sahip firmayız. AR-GE ekibimizde on bayan beş erkek çalışan bulunmaktadır. Bu tür organizasyonlarda bayanların yenilikçi ve yaratıcı evlenme teklifi fikirlerinin daha çok olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle çoğunluğu bayanlardan oluşan araştırma ve geliştirme ekibimiz, organizasyonun her aşamasında yer alarak sizlere unutulmaz evlenme teklifi fikirleri sunmaya devam ediyor.

  Kullanılan Ekipmanlar

  Masadan çiçeklere, havai fişekten sis bombalarına, uçan balonlardan ses sistemlerine, 360 derece çekim yapabilen kameralardan kostümlere kadar organizasyon için gerekli olabilecek bütün ekipmanlar firmamızda mevcuttur. Gerekli ekipmanları farklı yerlerden toplamak hem zaman kaybına neden olur hem de organizasyonda aksamalara. İzmir Organizasyon da çatal-bıçaktan son teknoloji kameralara kadar bütün ekipmanlar depomuzda mevcuttur. Ani gelişen organizasyonlar bile ekipmanlarımız hazır olduğu için kısa sürede hayata geçirilir.

  İzmir Organizasyon’a 7/24 Ulaşılabilirlik

  İzmir Organizasyon’a internet, telefon, faks, cep telefonu, mail ve sms gibi iletişim araçlarıyla 7/24 ulaşabilirsiniz. Organizasyon ile ilgili bilgi almak istediğiniz konuyu ve sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Planladığınız günde ya da ani gelişen evlilik teklifi organizasyonlarında günün her saati size hizmet verebilmekteyiz.

  İzmir Organizasyon Memnuniyet Garantisi

  Profesyonel ekipleri, kaliteli ve teknolojik ekipmanları, birbirinden farklı hizmetleri, 7/24 erişilebilirliği ile sizlere %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Evlilik ile ilgili organizasyonları kendi ekibimiz ve ekipmanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz için memnuniyet garantisi İzmir Organizasyon tarafından sağlanır.

  Türkiye’nin Her Yerindeyiz

  Organizasyonlarımız sadece İzmir de değil Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirilmektedir. Siz yeter ki isteyin biz ekip ve ekipmanlarımızla bulunduğunuz şehre gelerek hayallerinizi gerçekleştirelim.

  Anasayfa

Don't miss these stories!

Enter your email to get Entertaining and Inspirational Stories to your Inbox!

Name

Email

×
Real Time Analytics